7 lat...

Marek | Blog Marka | 2022-05-26, 19:54

Ile to jest siedem lat? Tyle, że zmienił się świat... Mamy Dzień Mamy. Moja Mama już od 7 lat na "tamtym świecie". Śniła mi się ostatniej nocy. W domu rodzinnym w Szadku... Dziś premiera albumu Stanisławy Celińskiej "Przytul". Dziś przytuliłem muzykę z płyty już kilka razy. Cudowna, piękna, przepiękna... Pani Stanisława odwiedzi 357 w sobotę. Już się cieszę. Zdjęcia z Jizerki, tym razem zrobione aparatem fotograficznym.







Kieruj się na południe... 26 maja 2022


9.00 - 10.00


Tears For Fears - Laid So Low (Tears Roll Down)

Paul Mauriat - Love Is Blue

Kendrick Lamar - N95

Emeli Sande - There Isn’t Much

Dawid Tyszkowski - Koszulka

Anouk - Something Better

Birds Of Tokyo - Smith Street

Celine Dion - Falling Into You

Carmen Consoli - Le Cose Di Sempre

Myslovitz - W deszczu maleńkich żółtych kwiatów

Ke - Strange World


10.00 - 11.00


Stevie Wonder - Part-Time Lover

Kwiat Jabłoni - Kometa

Fastball - The Way

Stevie Nicks - Sorcerer

Mott The Hoople - All The Young Dudes

The O’Jays - Back Stabbers

Mariusz Lubomski - Średniowieczność

The Fixx - One Thing Leads To Another

Carole King - Lay Down My Life

Pete Murray - You Give Me Something

Flash And The Pan - Hey Jimmy

The Beatles - Lucy In The Sky With Diamonds

Madonna - Vogue

Johnny Hates Jazz - Shattered Dreams


11.00 - 12.00


Lenny Kravitz - Fly Away

Berlin - Take My Breath Away

Harry Styles - Matilda

Natalia Przybysz - Mama

Genesis - Mama

Wojciech Młynarski - Nie ma jak u mamy

Mark Knopfler - Darling Pretty

Paweł “Kadłub” Stankiewicz - Afganistan

Kiki Dee - I’ve Got The Music In Me

Gilbert O’Sullivan - Ooh Baby

Jeff Lynne's ELO - Love And Rain

Jethro Tull - Life Is A Long Song

Bruce Springsteen - Human Touch

Miles Davis - Human Nature






7 lat...7 lat...7 lat...7 lat...
7 lat...7 lat...7 lat...7 lat...
7 lat...7 lat...7 lat...7 lat...
7 lat...7 lat...7 lat...7 lat...

Pozostałe wpisy
» Kroki... (2026-06-13, 19:54)
» Myśleć pozytywnie... (2026-06-11, 19:54)
» Tu Opole! (2026-06-09, 19:54)
» Znowu Samotnia... (2026-06-04, 19:54)
» Wiosna w Miłkowie... (2026-06-02, 19:54)
» Izera... (2026-05-30, 19:54)
» Wietrznie... (2026-05-28, 19:54)
» Asertywność... (2026-05-19, 19:54)
» Przesilenie... (2026-05-16, 19:54)
» Prywatność już nie istnieje... (2026-05-12, 19:54)
Marek Niedźwiecki RSS Feed

Ten blog to wyraz moich osobistych poglądów. MN