Upał w Barcelonie...
Barcelona w lipcu, to nie był dobry pomysł... Niby nie było więcej niż 30 stopni Celsjusza, ale miasto latem jest zawsze za gorące. Tęskniłem za kąpielą w Adriatyku w Chorwacji... Białe wino i dużo wody gazowanej z lodem. Jeść mniej... Ulubiona restauracja - La Fonda - "tu wszystko jest smaczne". Zwłaszcza dorsz. Loty OK, ale lotnisko powrotne w Warszawie - koszmar... To na razie nie będę zalatany.
Kieruj się na południe... 14 lipca 2022
9.00 - 10.00
Brian May & Graham Gouldman - Floating In Heaven
Paul Mauriat - Love Is Blue
Mecano - Hijo de la Luna
Kyoku - Prolog
Leski - OSA
a-ha - I’m In
Michel Fugain & Le Big Bazar - Une Belle Histoire
Fatboy Slim - Sunset (Bird Of Prey)
Antek Sojka - Pamiętam o tym
David Paich, Steve Lukather, Michael McDonald - Spirit Of The Moonrise
Warhaus - Open Window
10.00 - 11.00
Pet Shop Boys - Se a vida e
Czerwone Gitary - Kwiaty we włosach
Tori Amos - A Sorta Fairytale
Ultravox - Love’s Great Adventure
Basia - Yearning
Sade - Your Love Is King
Elvis Presley - Craw-Fever
Jonathan Jeremiah - Restless Heart
Donna Summer - Bad Girls
Tom Cochrane - Life Is A Highway
Chicago - If This Is Goodbye
Del Amitri - Kiss This Thing Goodbye
11.00 - 12.00
Genesis - That’s All
Tash Sultana - Greed
John Mayer - Belief
Seal - Love’s Divine
Kayah - Odnaleźć siebie
Lighthouse Family - Ain’t No Sunshine
Diesel - Sausolito Summernight
The Alan Parsons Project - La Sagrada Familia
Irena Santor - Dziwny jest ten świat
Krzysztof Napiórkowski - Łódeczki chwil
Grand Funk Railroad - We’re An American Band
ZZ Top - Rough Boy
















Pozostałe wpisy
» Kroki... (2026-06-13, 19:54)
» Myśleć pozytywnie... (2026-06-11, 19:54)
» Tu Opole! (2026-06-09, 19:54)
» Znowu Samotnia... (2026-06-04, 19:54)
» Wiosna w Miłkowie... (2026-06-02, 19:54)
» Izera... (2026-05-30, 19:54)
» Wietrznie... (2026-05-28, 19:54)
» Asertywność... (2026-05-19, 19:54)
» Przesilenie... (2026-05-16, 19:54)
» Prywatność już nie istnieje... (2026-05-12, 19:54)
